Hafta Sonu Konaklama

Gebze Fesa Business Hotel hafta sonu sizi doğanın gizemlerini keşfe davet ediyor ;  özel fırsatlar sunuyor.  Hafta sonu kampanyası; Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yapılan konaklamalarda uygulanıyor. Gebze ve çevresinde  kültür, tarih ve doğa ile iç içe bir gün  geçirirken,Fesa Business Hotel içkisiz aile ortamında güvenli bir gün yaşamanın keyfine varın . Hafta sonu sizi deniz manzaralı odalarımızda ağırlayalım . Güne açık büfe bir kahvaltı ile başlayın . Hemen yürüme mesafesinde ki 1510 yılında yapılmış olan Çoban Mustafa Paşa Külliyesi , MÖ 47 Kartacalı ünlü komutan Anibal ‘ın mezarı , Köşk müze Osman Hamdi bey ve eserleri , Tavşanlı köyü yakınlarında Ballıkayalar vadisiyle doyumsuz bir güne imza atın .

Fesa Business Hotel deniz manzaralı odada kişi başı yarım pansiyon fiyatımız bir  gecelik 60.Euro’dır.Fiyatlarımıza k.d.v ve açık büfe kahvaltı dahildir.

Ayrıca hafta sonu Cuma günü giriş Pazartesi günü çıkış 3 gece kal 2 gece öde promosyon fiyatımız oda , kahvaltı, k.d.v dahil 130 Euro. Sağlık Clubümüz Sauna , Türk Hamamı , Buhar Banyosu , Jimnastik Salonumuzda ücretsiz yararlanabilirsiniz.

OnLine Rezervasyon

Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
 
Oda Sayısı
Oda 1 Yetişkin
Çocuk

Döviz Kurları

  BUYING SELLING
USD 4,7028 4,7112
EUR 5,5133 5,5233
Döviz kurları tcmb.gov.tr sitesinden alıntıdır.
Find more about Weather in Gebze, TU
Copyright © 2018 The Fesa Business Hotel. All Rights Reserved.