Hizmet & Aktiviteler

Aile ortamı hizmet politikamız ile Fesa Business Hotel'in güven dolu ev sahibi anlayışıyla konuklarımızın hizmetinde olmaktan kıvanç duyarız.

Sağlık Kulubü:

TÜRK HAMAMI
Farklı coğrafyalardaki kültürlerin temizlik konusunda geliştirdikleri ritüeller ; Hindistan'da Ganj Nehri'nde, Mezopotamya'da Fırat ve kollarında, eski Mısır'da Nil sularından sonra M.Ö 1200 lere tarihlenen hamam Osmanlı İmparatorluğundan günümüze kadar geldi. Fesa Business Hotel’n eski Türk hamamlarından esinlenerek dizayn ettiği hamamında ,kendinize pırıl pırıl arınmış bir cilt hediye edin . Toksinlerinizden arınıp bedeninizi rahatlatın…
FITNESS
Sağlıklı yaşamın kaçınılmaz gereksinimi Spor hayatımızın bir parçası . Fesa Business Hotel son teknoloji spor aletleriyle donanmış jimnastik salonunda sağlık ve spor dolu günler sizi bekliyor. Fitness salonlarında, kullanımı kolay egzersiz aletleri ile kardiovasküller, vücut şekillendirme, spor branşlarına ve iyileştirmeye yönelik egzersizlerinizi ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz .
Fitness merkezimiz hafta içi 07:00 ile 23:00, hafta sonu ise 08:00 ile 22:00 arasında hizmetinizdedir.
SAUNA
MÖ ilk yüzyılın sonlarında Finlandiyalıların milli sembolü olan Sauna bir ter banyosudur. Her türlü ağrının, acının, moralsizliğin, sıkıntının ihtiyacı olan şey saunadır, rutin temizlenme işinin daha ötesindedir. Ruhsal bir boyutu da vardır. Binlerce yıldır korudukları bu kültür, saunayı milli bir simge haline getirmiştir . Yorgun bir günün arkasından Fesa Business Hotel’n saunasında kendinizişımartın.
BUHAR ODASI
Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için, daha sağlıklı bir yaşama buhar odası ile merhaba diyebilirsiniz. Buhar odası bakımı sonrası kaslardaki ağrı ve sızılar azalır, cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaç duyduğu nemi tekrar kazanır. Fesa Business Hotel buhar banyosunda kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz...
Diğer Hizmetlerimiz:

YÜKSEK HIZLI ÜCRETSİZ KABLOLU / KABLOSUZ INTERNET
07/24 ODA SERVİSİ
07/24 RECEPTION
HAVALİMANI TRANSFER
  • Fesa Business Hotel – Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer   1-4 Kişi  Euro 30.-
  • Sabiha Gökçen Havalimanı – Fesa Business Hotel  Transfer 1 – 4 Kişi Euro 50.-
  • Fesa Business Hotel – Atatürk Havalimanı  1- 4 Kişi Euro 70.-
  • Atatürk Havalimanı – Fesa Business Hotel Transfer 1-4 Kişi Euro 100.-


OnLine Rezervasyon

Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
 
Oda Sayısı
Oda 1 Yetişkin
Çocuk

Döviz Kurları

  BUYING SELLING
USD 4,0332 4,0405
EUR 4,9670 4,9760
Döviz kurları tcmb.gov.tr sitesinden alıntıdır.
Find more about Weather in Gebze, TU
Copyright © 2018 The Fesa Business Hotel. All Rights Reserved.