Fesa Business Hotel yeni nesil ağ altyapı sistemlerinde ZyXEL teknolojisiyle geleceğe yatırım yaptı

Gebze’de faaliyete giren Fesa Business Hotel, tüm mekanlarında müşterilerine kesintisiz, güvenli ve hızlı interneti sunabilmek için ZyXEL teknolojilerini kullanmaya karar verdi. Fesa Business Hotel bu tercihi ile hem geleceğe yönelik uzun vadeli teknoloji yatırımı yaptı hem de kolay yönetilebilir, yasalara uyumu ve müşteri ihtiyaçlarını tam karşılayan bir altyapı oluşturdu.

Sektör
Turizm

Hedef
Profesyonel  iş  dünyasının tercih ettiği konaklama mekanlarından biri olan  Fesa Business Hotel’in network altyapısı tamamen ZyXEL teknolojileri kullanılarak geleceğe hazır hale getirildi.için ZyXEL ürünlerini tercih etti. İş dünyasına hizmet vermek için kurulan bu şehir ve iş otelinin sunduğu konforun yanı sıra teknoloji hizmetleri ile de bir adım önde olmasını sağlamak. Kurulan bu altyapı ile tüm konukların haberleşme ve internet ihtiyaçları kesintisiz, güvenli ve yüksek hızda karşılayabilmek.

Çözüm
Gebze’nin sanayi bölgesinde yeni kurulan ve bölgenin en başarılı iş otellerinden biri olma vizyonu ile yola çıkmış olan Fesa Business Hotel’in müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak için network altyapısını ZyXEL teknolojileri ile oluşturulması. Hem konukların güvenli bir şekilde internete bağlantı sağlanması ve 5651 sayılı yasanın gerekliliklerinin yerine getirilmesi. Konukların ağırlanacağı tüm odalar ve genel kullanım alanlarına kablolu ve kablosuz internet dağıtımının gerçekleştirilmesi. Tüm bu kablosuz bağlantıların tek elden yönetilebilmesi.

Sonuç
Yeni kurulan otelin network altyapısı tamamen ZyXEL teknolojileri kullanılarak geleceğe hazır hale getirildi.

Fesa Business Hotel, ZyXEL teknolojisi ile kusursuz ve geleceğe hazır bir network altyapısına kavuşurken müşterilerine en yüksek kalitede internet hizmeti sunabilir hale geldi.

Gebze’de faaliyete giren Fesa Business Hotel, tüm mekanlarında müşterilerine kesintisiz, güvenli ve hızlı interneti sunabilmek için ZyXEL teknolojilerini kullanmaya karar verdi. Fesa Business Hotel bu tercihi ile hem geleceğe yönelik uzun vadeli teknoloji yatırımı yaptı hem de kolay yönetilebilir, yasalara uyumu ve müşteri ihtiyaçlarını tam karşılayan bir altyapı oluşturdu.

Güvenlik için USG 1000 firewall çözümünün yanı sıra 150 kişilik ZyXEL LOGANALYZER kullanılarak 5651 sayılı yasanın gereklilikleri yerine getirilmiş oldu. LogAnalyzer, internet ağları üzerinden gerçekleşebilecek hakaret, organize suç, terör içerikli girişimler gibi kanuna aykırı durumlara karşı kurumların yasal tedbirler alabilmesini sağlandı. ZyXEL LogAnalyzer, 5651 sayılı, “internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında” düzenlenen kanunun gerekliliklerini karşılayan tüm özelliklere sahip. ZyXEL’in sunduğu bu çözüm sayesinde Fesa Business Otel yönetimi hem dışarıdan hem de içeriden gelebilecek olan tüm olası güvenlik tehditlerine karşı tüm altyapıyı güvenli hale getirirken aynı zamanda ihtiyaç duyulması halinde internet kayıtlarını saklayabilir hale geldi.

Fesa Business Hotel yaptığı yatırımlar sayesinde tüm odalarında ve genel mekanlarda müşterilerine hızlı ve kesintisiz internet erişimi vermeye başladı. ZyXEL kablosuz erişim noktaları hem misafirlere tüm mekanlarda kesintisiz internet erişimi sunarken aynı zamanda güçlü kablosuz ağ denetim cihazı NXC-2500 sayesinde kablosuz ağ kolayca yönetilebilir hale geldi.

Fesa Business Hotel adına konuşan Otel Müdürü Mustafa Küçükçakan Proje hakkında şöyle dedi, “İş dünyasındaki seçkin konukları ağırlayacağımız otelimizde internet hizmetlerinin sorunsuz verilebilmesi bizler için çok önemli. Konaklama sektöründe misafirlerimizi evlerinde gibi ağırlamaya çalışırken onlara hiçbir sorun yaşamayacakları bir ortam sunmayı vaat ediyoruz. Bu yüzden kesintisiz ve güçlü bir iletişim altyapısı bizler için önemliydi. ZyXEL teknolojileri sayesinde en uygun çözüme kavuştuğumuza inanıyorum.”


18.10.2014 00:00:00

OnLine Rezervasyon

Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
 
Oda Sayısı
Oda 1 Yetişkin
Çocuk

Döviz Kurları

  BUYING SELLING
USD 4,7028 4,7112
EUR 5,5133 5,5233
Döviz kurları tcmb.gov.tr sitesinden alıntıdır.
Find more about Weather in Gebze, TU
Copyright © 2018 The Fesa Business Hotel. All Rights Reserved.