Gizlilik

Fesa Business Hotel  Gizlilik Hakkında

Fesa Business Hotel  işletmesi olarak  günümüzde en çok ihtiyaç duyulan GÜVEN duygusundan yola çıkarak sloganını ‘’Fesa Business Hotel güvendir ‘’ sloganıyla konuklarının hizmetine girmiştir .
 
Bu anlamda Internet üzerinden yapılan rezervasyonlarınızda kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvenle himaye ve muhafaza ederiz.

Rezervasyonunuz  size daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla  rezervasyon yaptığınızda adınız, adresiniz,  e-posta adresiniz, telefon numaralarınız,  ekstra hizmet talepleriniz sizin adınıza saklanan formda tutulup bir sonra ki rezervasyonlarınızın daha hızlı ve kolay alınması için saklanır . Kimseyle paylaşılmaz.

Kredi kartı bilgilerinizin güvence altına alınması e kredi kartı bilgilerinizi şifreleyen bir güvenli sunucu protokolü aracılığıyla iletilmektedir. Kullanılan şifreleme yöntemi endüstri standardı olan "Secure Socket Layer (SSL)" teknolojisidir. SSL sertifikamız GlobalSign® (http://www.globalsign.com) tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca kişisel bilgilere erişim ve bunların kullanımı ihtimaline karşı güvenlik prosedürleri, teknik ve fiziksel kısıtlamalar uygulanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz rezervasyonunuzun işlemi bitirildikten sonra  silinecektir.

Fesa Business Hotel güvendir sloganına inanarak yapmış olduğunuz on line rezervasyonlarınız için teşekkür ederiz .

OnLine Rezervasyon

Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
 
Oda Sayısı
Oda 1 Yetişkin
Çocuk

Döviz Kurları

  BUYING SELLING
USD 4,0332 4,0405
EUR 4,9670 4,9760
Döviz kurları tcmb.gov.tr sitesinden alıntıdır.
Find more about Weather in Gebze, TU
Copyright © 2018 The Fesa Business Hotel. All Rights Reserved.